Huawei P50 Pro i P50 Pocket w Polsce (ceny)

Newsy
Opinie: 0
Huawei P50 Pro i P50 Pocket w Polsce (ceny)

Huawei wprowadził dzisiaj do sprzedaży w Polsce dwa nowe smartfony z flagowej serii P – P50 Pro i P50 Pocket.

Ceny:

  • Huawei P50 Pro 8 GB/ 256 GB - 5499 zł,
  • Huawei P50 Pocket 8 GB/ 256 GB - 6499 zł.

Do 8 lutego dostępna jest promocja przedsprzedażowa, w której możemy obniżyć ceny obu smartfonów o 500 zł. Dodatkowo w prezencie dostajemy słuchawki Huawei FreeBuds 4 lub FreeBuds Lipstick.

Najnowsze smartfony w ofercie przedsprzedażowej ze słuchawkami dostępne są w sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Neonet, Komputronik, w strefie marki na Allegro oraz w sieci Plus. W sieci Play klienci w okresie promocyjnym mogą kupić smartfony w prezencie ze smartwatchem Huawei Watch GT 3 (46 mm) Active albo Huawei Watch GT 3 (42 mm) Active

Huawei P50 Pro dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – złotej i czarnej, a Huawei P50 Pocket – w kolorze białym.

Dodatkowo wszyscy, którzy od dnia premiery do 30 marca zdecydują się na zakup Huawei P50 Pro lub Huawei P50 Pocket, otrzymają darmową, półroczną ochronę ekranu. Oferta obejmuje jednorazowe skorzystanie z bezpłatnej naprawy stłuczonego lub uszkodzonego wyświetlacza. 

Nasza recenzja modelu Huawei P50 Pro jest tutaj

Specyfikacja techniczna smartfonu Huawei P50 Pro jest tutaj

Specyfikacja techniczna smartfonu Huawei P50 Pocket jest tutaj.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: