Tańszy abonament internetowy z 5G i podwojone gigabajty w Plusie

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Internet mobilny w Plusie: tańszy abonament z 5G i podwojone gigabajty

Plus wprowadza nowy, niższy abonament internetowy zapewniający dostęp do sieci 5G. Ponadto, operator na stałe podwaja pakiety danych w wybranych abonamentach.

Od 19 lipca w ofercie internetowej dla klientów indywidualnych pojawi się tańszy abonament zapewniający dostęp do 5G . Jest to oferta z pakietem 250 GB/mies. w cenie 75 zł.

Bez zmian pozostają dwa wyższe abonamenty z 5G czyli 500 GB/mies. za 100 zł z oraz 1000 GB/mies. za 200 zł.

W analogiczny sposób skonstruowana została oferta dla firm.

W nowym, najniższym abonamencie z 5G za 75 zł + VAT osoby prowadzące firmy otrzymują pakiet 300 GB do wykorzystania co miesiąc. Przedsiębiorcy mogą również skorzystać z abonamentów z większą liczbą gigabajtów: 600 GB/mies. za 100 zł + VAT lub 1200 GB/mies. za 200 zł + VAT.

W każdym z abonamentów z dostępem do 5G po wykorzystaniu podstawowego pakietu gigabajtów można nadal transmitować dane z prędkością do 1 Mb/s.

Ponadto, także od 19 lipca Plus na stałe podwaja gigabajty w wybranych abonamentach w ofercie internetu mobilnego bez 5G.

W cenie 40 zł miesięcznie klienci otrzymają 90 GB. Wszyscy, którzy potrzebują jeszcze więcej internetu mogą wybrać abonament za 50 zł ze 120 GB co miesiąc.

W obu taryfach po wykorzystaniu pakietu podstawowego będzie można nadal korzystać z internetu z szybkością do 1 Mb/s.

Najtańszym abonamentem pozostanie taryfa z 30 GB za 30 zł.

Podobne zmiany dotyczą oferty dla firm.

Za 40 zł + VAT/mies. przedsiębiorcy otrzymują 100 GB. W cenie 50 zł + VAT/mies. dostają jeszcze większy pakiet danych 140 GB. Za najtańszy abonament z 35 GB miesięcznie zapłacą niezmiennie 30 zł + VAT.

W każdym z abonamentów po wykorzystaniu pakietu GB klient może przesyłać dane z prędkością do 1 Mb/s.

Wszystkie wyżej podane ceny zawierają 10 zł rabatu za e-fakturę.

Każdy klient, który posiada przynajmniej jedną usługę Plusa lub Cyfrowego Polsatu, dokupując internet mobilny może otrzymać na niego 10 zł/mies. rabatu w ramach programu smartDOM niezależnie od wysokości abonamentu.

Klienci posiadający abonament głosowy w Plusie za min. 49,90 zł, którzy dokupią w wybranych ofertach Internet mobilny, otrzymają 25 zł/mies. rabatu w ramach programu smartDOM.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: