Bilety na ekstraklasę w iPKO

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Bilety na mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy do kupienia w serwisie internetowym iPKO

Klienci PKO Banku Polskiego mogą teraz kupić w iPKO bilety na wybrane mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy.

Na początek dostępne będą bilety na dwa mecze 15. kolejki rozgrywek (Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa oraz Lech Poznań - Raków Częstochowa), oferta będzie stopniowo rozszerzana.

Kupujący bilety dla siebie i osób towarzyszących może wybrać mecz oraz sektor i miejsce z tych, które są przeznaczone do sprzedaży i jeszcze niezajęte, a także rodzaj biletu.

Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy pamiętać loginów i haseł do systemów klubowych.

Jak kupić bilet rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy w serwisie iPKO?

Przy pierwszym logowaniu klient zakłada konto w systemie biletowym (dane osobowe są zgodne z jego danymi w banku). W serwisie iPKO wybiera: „Usługi”, następnie „e-Zakupy” i „Bilety na mecze” oraz wyraża konieczną zgodę na przekazanie danych osobowych. Potem zobaczy listę spotkań, na które może kupić bilety z możliwością filtrowania według klubu, z podglądem cennika biletów na dane spotkanie oraz z przyciskiem wyboru spotkania.

Po wyborze meczu klient może wybrać sektor i miejsce (z przeznaczonych do sprzedaży) oraz podaje dane osobowe swoje oraz ewentualnie osoby, dla której kupuje bilet, a także adres e-mail, na który bilety zostaną przesłane. Wymagane jest również zaakceptowanie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz regulaminu stadionu. System weryfikuje, czy dana osoba nie jest objęta zakazem stadionowym. Na koniec kupujący potwierdza i opłaca zamówienie. Bilety otrzyma na maila w postaci pliku pdf – przy czym, zależnie od konkretnego klubu czy stadionu, wymagane może być ich wydrukowanie. Na bilecie umieszczone są dane osobowe (imię, nazwisko, PESEL) właściciela, dlatego chroniony jest hasłem przed dostępem osób niepowołanych – hasło to sześć ostatnich cyfr numeru PESEL osoby, która kupiła bilety.

Bilety można kupić tutaj.

Operatorem serwisu biletowego i pośrednikiem sprzedaży biletów jest PKO BP Finat, spółka należąca do Grupy PKO Banku Polskiego. Sprzedawcą biletów na dane spotkanie jest jego organizator.

PKO Banki Polski od czterech sezonów jest partnerem tytularnym polskiej piłkarskiej ekstraklasy. 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: