Mobile Vikings: darmowe karty SIM i obniżka kosztów połączeń do Ukrainy

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Mobile Vikings wspiera Ukrainę: darmowe karty SIM i obniżka kosztów połączeń międzynarodowych

Mobile Vikings obniżył koszty połączeń międzynarodowych do Ukrainy oraz rozdaje darmowe karty SIM dla uchodźców.

Od dziś wszyscy użytkownicy kart Mobile Vikings będą mogli skorzystać z połączeń międzynarodowych do Ukrainy po obniżonej stawce 0,05 zł za minutę (dotychczas koszt ten wynosił 2,00 zł). Obniżka cen obowiązuje do odwołania i objęci są nią wszyscy ukraińscy operatorzy. Z preferencyjnej stawki można skorzystać automatycznie, nie jest wymagane wprowadzanie kodów aktywacyjnych. Należy jedynie posiadać środki na saldzie.  

Dodatkowo, przedstawiciele sieci już drugi tydzień są obecni na wrocławskim dworcu PKP, gdzie rozdają potrzebującym karty SIM z polskim numerem telefonu i opłaconym z góry miesiącem użytkowania. Na stoisku Mobile Vikings poza kartami SIM znajdują się także ładowarki oraz powerbanki.

Aby ułatwić obywatelom Ukrainy korzystanie z Mobile Vikings, operator rozpoczął prace nad tłumaczeniem swojej strony i aplikacji na język ukraiński - pierwsze, kluczowe sekcje Viking App w nowej wersji językowej oraz specjalna strefa z instrukcjami są już dostępne dla użytkowników. 

Operator zadeklarował także uruchomienie specjalnej edycji Szalup Ratunkowych, czyli możliwości przekazania skumulowanych gigabajtów na wsparcie charytatywne. Zbiórka środków na rzecz osób dotkniętych kryzysem w Ukrainie ruszy w przyszłym tygodniu.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: