PLAY rozdaje startery na granicy z Ukrainą

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
PLAY rozdaje startery na granicy z Ukrainą

PLAY rozdaje darmowe startery dla przekraczających granicę. W specjalnym trybie działają także salony zlokalizowane blisko przejść. Są dodatkowo zatowarowane i gotowe do wzmożonej dystrybucji starterów Play na Kartę na terenach przygranicznych (6 punktów w Medyce, 3 w Korczowej oraz 2 w Krościenku) i głównych okolicznych miastach przy kluczowych trasach prowadzących z Ukrainy do Polski.

 

W Rzeszowie i Lublinie PLAY ma zapasy kilku tysięcy dodatkowych starterów gotowych do szybkiej relokacji na tereny przygraniczne. W przypadku nagłego wzrostu popytu operator deklaruje gotowość na ekspresowy transport dodatkowych starterów z magazynu w Warszawie w kilka godzin.

 

Zgodnie z polskim prawem startery muszą być zarejestrowane – stąd w miejscowościach przy granicy z Ukrainą pojawi się dodatkowy personel w salonach, który będzie miał za zadanie pomóc w jak najsprawniejszej obsłudze tego procesu.

 

Pracownicy organizują pomoc do punktów przygranicznych. Dodatkowe osoby będą dedykowane do szybkiej rejestracji kart SIM z użyciem tabletów.

 

Po aktywacji startera każdy ma możliwość aktywowania darmowego pakietu 100 GB, z których może korzystać w dowolny sposób. Bezpłatny transfer można włączyć w aplikacji Play24.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: