Jest nowy Livebox 7

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Jest nowy Livebox 7

Francuski Orange wprowadza do sprzedaży nowy Livebox 7, kompatybilny z technologią XGS-PON.

W Polsce nowego Liveboxa 7 nie będzie. W naszym kraju niedługo zostanie wprowadzony Funbox 10, który podobno jest lepszy od urządzenia z Francji.

XGS-PON to standard technologii światłowodowej - Ten (X) Gigabit Symmetric Passive Optical Network. Oferuje szybsze prędkości pobierania i wysyłania niż wcześniejsze rozwiązania.

Livebox 7 wspiera prędkości do 5 Gb/s downstream i 1 Gb/s upstream dla klientów indywidualnych oraz 8 Gb/s downstream i 2 Gb/s upstream dla klientów biznesowych.

Livebox 7 obsługuje WiFi w standardzie 6E.

Dla klientów indywidualnych Livebox 7 jest dostępny we Francji w ramach planu Livebox Max Fibre, który został ulepszony i oferuje teraz do 5 Gbps downstream i 1 Gbps upstream. Cena planu wynosi 39,99 euro miesięcznie przez sześć miesięcy, a następnie 57,99 euro miesięcznie dla nowych klientów.

Dla klientów biznesowych nowe plany Livebox Pro Fibre i Open Pro Fibre oferują zwiększone prędkości: do 2 Gb/s w górę i 8 Gb/s w dół.

Livebox 7 został zaprojektowany tak, aby był łatwy w naprawie, z pokrywą w 100% pochodzącą z recyklingu i nadającą się do recyklingu, a także oferuje opcję ustawienia trybu czuwania w celu zmniejszenia zużycia energii.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: