Obrotowa kamera D-Linka wykrywa dźwięk tłuczonego szkła

Newsy
Opinie: 0
Obrotowa kamera 2K QHD WiFi D-Linka z funkcją wykrywania osób

D-Link wprowadza do Polski zewnętrzną kamerę QHD WiFi z funkcją obrotu i przybliżenia (DCS-8635LH). Kamera rozpoznaje ludzi i pojazdy oraz wykrywa dźwięk tłuczonego szkła. Po wykryciu zdarzenia, automatycznie uruchamiane jest nagrywanie na kartę microSD lub w chmurze. Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają dwukierunkowe przesyłanie głosu, a wbudowana syrena o głośności 90dB ma straszyć intruzów.

Kamera umożliwiają strumieniowanie wideo w jakości 2K QHD 1440p. Dostępny jest też nocny podgląd, dzięki któremu monitoring może być prowadzony w całkowitej ciemności do 7 m. Kontrolowana zdalnie funkcja obrotu zapewnia podgląd w 360 stopniach.

Kamerę spełnia normę IP65. Łączy się przez  Wi-Fi lub port Ethernet. DCS-8635LH jest dostarczana wraz z akcesoriami umożliwiającymi przytwierdzenie jej do ściany, sufitu lub na maszcie, co zwiększa możliwość wyboru lokalizacji. Wsparcie kodowania H.265 przekłada się na mniejsze wymagania co do przepustowości sieci, nawet w przypadku podglądu i nagrywania w jakości 2K QHD.

Model DCS-8635LH współpracuje z Asystentem Google oraz Amazon Alexa. Wsparcie ONVIF Profile S zapewnia nieprzerwane nagrywanie na zgodnych urządzeniach NAS oraz NVR. Użytkownicy mogą też skorzystać z konfiguracji przez Bluetooth oraz zdalnego podglądu, odtwarzania wideo oraz zarządzania przez aplikację mydlink.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: