vivo po wielu miesiącach przygotowań startuje w Polsce - koncern BBK chce zastąpić w naszym kraju Huawei

Newsy
Opinie: 0
Seon-Il Hwang wiceprezes ds. marki vivo

Wiceprezes vivo EU Seon-Il Hwang udzielił krótkiego wywiadu serwisowi KomórkomaniaSeon-Il Hwang zapowiedział w nim, że jego firma w końcu uruchomi sprzedaż w Polsce. Biuro vivo działa w naszym kraju od wielu miesięcy.

Nowa marka koncernu BBK wystartuje w naszym kraju w październiku. Podobnie jak przedstawiciele pozostałych marek tego koncernu, Seon-Il Hwang podkreśla, że jego firma nie ma prawie nic wspólnego z innymi markami z porffolio BBK.

Pełna treść wywiadu na portalu Komórkomania jest tutaj

Oto dwa wybrane pytania z wywiadu Komórkomanii:

vivo należy do grupy BBK, która ma też marki OPPO, realme i OnePlus. Nie boicie się, że będziecie konkurować ze sobą wewnątrz grupy?

Przede wszystkim vivo jest całkowicie niezależną firmą. Mamy własne biura R&D, fabryki, najlepszych dostawców itd. Fakt, że należymy do jednej grupy, co inne marki nic nie zmienia w naszej działalności. Ponadto jeśli mówimy o innych markach, zdrowa konkurencja to najlepsze, co może spotkać klientów, ale też same firmy.

Kiedy smartfony vivo będą dostępne dla Polaków i ile będą musieli za nie zapłacić?

Premiera zaplanowana jest na połowę października. Ponieważ cały świat i branża smartfonów zostały dotknięte pandemią koronawirusa, daliśmy sobie czas, aby się wycofać i dalej ulepszać nasze produkty. Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy pragmatyczni i nie spieszymy się. Dokładnych cen nie możemy jeszcze zdradzić, ale zaoferujemy głównie modele ze średniej półki w cenie do 300 euro (ok. 1350 zł) oraz droższe "półflagowce".

 

 

 

 

 

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: