Najnowsze LG z serii K dostępne w Polsce

Newsy
Opinie: 0

LG wprowadza do Polski tegoroczne edycje smartfonów z serii K.

Smartfon LG K9 w pierwszej kolejności dostępny będzie w ofercie sieci Plus i Play oraz w wolnej sprzedaży. Jego sugerowana wartość wyniesie 599 złotych.

LG K11 dostępny będzie u operatorów oraz w wolnej sprzedaży na początku czerwca w cenie sugerowanej 849 złotych.

W LG K11 zastosowano tylni aparat o rozdzielczości 13MP wzorowany na tym dostępnym we flagowym modelu LG G6. Udoskonalony autofocus z detekcją fazy ustawia ostrość o 23 procent szybciej niż tradycyjne rozwiązania. Przednia kamera 8MP pozwala na wykonywanie zdjęć z efektem rozmytego tła (efekt bokeh). Smart Rear Key to przycisk umiejscowiony na tylnej obudowie telefonu, który pozwala odblokować urządzenie dzięki czytnikowi linii papilarnych, natychmiast uruchomić migawkę (funkcja Quick Shutter) oraz wykonać zrzut ekranu (funkcja Quick Capture).

Z kolei model K9 wyposażony został w przedni aparat o rozdzielczości 5MP oraz aparat główny 8 MP z szybkim autofocusem. Udoskonalono w nim interfejs oraz jakość zdjęć wykonywanych w słabym oświetleniu. Smartfon posiada funkcje docenione przez użytkowników korzystających z poprzednika. Funkcja Auto Shot wyzwala migawkę aparatu po automatycznym wykryciu twarzy przez przedni obiektyw, tworząc idealne selfie. Gesture Shot to rozwiązanie umożliwiające wykonanie selfie poprzez zaciśnięcie pięści przed obiektywem. Tryb Flash for Selfie sprawia, że wyświetlacz wykorzystywany jest jako dioda doświetlająca, co pozwala na wykonywanie autoportretów w ciemnych warunkach. Natomiast Quick Share, oferuje szybkie i intuicyjne dzielenie się wykonanymi zdjęciami z przyjaciółmi.

Obydwa modele, K11 oraz K9, zostały wzbogacone o funkcje, które ułatwiają tworzenie multimediów.  Kreator animacji (funkcja Flash Jump Shot) wykonuje zdjęcia (maksymalnie 20 zdjęć) w odstępie trzech sekund, a następnie łączy je tworząc ruchomą animację, którą z łatwością możemy przesłać znajomym. Funkcja samowyzwalacza Time Helper jest idealnym rozwiązaniem podczas robienia zdjęć grupowych – odlicza czas do zrobienia zdjęcia częstotliwością migania diody. Ulepszono także redukcję szumów obrazu.

Oba smartfony wyposażone są w ekrany dotykowe zabezpieczone szkłem hartowanym, pokazujące wyraźny i żywy obraz w rozdzielczości HD. Przekątna tego zastosowanego w LG K9 to 5", podczas gdy LG K11 może pochwalić się pokaźniejszym ekranem o przekątnej 5.3" z zaokrąglonym szkłem 2.5 Arc Glass. Wysoką wydajność w codziennej pracy w LG K9 zapewniają czterordzeniowy procesor 1.3GHz, 2GB pamięci RAM oraz bateria o pojemności 2500mAh. Model ten dostępny będzie w kolorach: czarnym i niebieskim.

W LG K11 zastosowano ośmiordzeniowy procesor z taktowaniem 1.5GHz, 2GB pamięci operacyjnej oraz baterię o pojemności 3000mAh. Jego metalowa obudowa, dostępna w kolorach czarnym i złotym sprawia, że telefon spełnia wymogi normy odporności MLT-STD stworzonej dla amerykańskiej armii. Tę cechę posiadały dotychczas wyłącznie smartfony LG z wyższej półki. Za wyjątkowe doznania słuchowe w LG K11 odpowiadać będzie przygotowany specjalnie dla LG profil dźwięku przestrzennego DTS : X.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: