Jest Magenta 1

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0

T‑Mobile zaprezentował swoją ofertę konwergentną.

Będzie ona dostępna od 28 czerwca.

Nowa oferta T‑Mobile, przygotowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, pozwala łączyć w różnych kombinacjach usługi mobilne, internet dla domu (FMS), światłowód oraz rozrywkę.

Zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw przygotowany został pakiet usług dodatkowych, które można swobodnie dołączać do wybranej oferty.

W nowej ofercie Magenta 1 użytkownicy otrzymują pakiet internetu w telefonie, internetu światłowodowego dla domu oraz dostęp m.in. do platform Netflix, ELEVEN SPORTS, serwisu IPLA, darmowych kanałów telewizji cyfrowej, gier i rozrywki dla dzieci.

Użytkownik może dobrać sobie dwa lub trzy elementy, które będą składały się na jego pakiet: abonament komórkowy, internet światłowodowy lub mobilny internet domowy oraz usługi rozrywki.

Pakiety w ramach oferty Magenta 1 klienci mogą rozszerzyć o dekoder, smartfon, większy pakiet Netflix lub wyższą prędkość internetu światłowodowego.

Oferta Magenta 1 to:

  • sieć mobilna
  • światłowód – klienci znajdujący się w zasięgu infrastruktury światłowodowej jednego z partnerów T‑Mobile mogą uzupełnić swój wybór o łącze przepustowości od 100 Mbps do 900 Mbps. Już dzisiaj w zasięgu infrastruktury światłowodowej partnerów T‑Mobile znajduje się blisko 1/3 gospodarstw domowych w Polsce;
  • pakiety rozrywki od T‑Mobile obejmują dostęp do zasobów Netflixa, pakietów tematycznych największego polskiego serwisu rozrywki internetowej IPLA z kanałami linearnymi, sportem na żywo, serialami i filmami, treściami dla dzieci, informacjami i rozrywką.
  • SPORT, na który składają się IPLA SPORT oraz IPLA ELEVEN SPORTS, m.in. z Copa America, eliminacjami do UEFA EURO 2020, rozgrywkami czołowych europejskich lig piłkarskich, najważniejszymi turniejami siatkarskimi, Wimbledonem, a także wyścigami Formula 1.

T‑Mobile jest pierwszym operatorem w Polsce, który posiada w swoich pakietach usługę Netflix, zapewniając klientom korzystanie z doskonałej rozrywki bez konieczności ponoszenia oddzielnych opłat.

Magenta 1 BIZNES.

Firmy będą mogły skorzystać z nielimitowanego dostępu do sieci bez względu na czas i miejsce prowadzenia działalności: tak samo w biurze, dzięki możliwości skorzystania z dostępu światłowodowego, jak i poza nim, dzięki internetowi mobilnemu.

W ofertach Magenta 1 BIZNES klienci otrzymają bez dodatkowych opłat, przez maksymalnie 18 miesięcy, dostęp do pakietów usług biznesowych: oprogramowania biurowego Office 365, gwarantującego skuteczną ochronę smartfonów i tabletów Norton Security Online, a także Zdalnego IT Serwisu, w ramach którego eksperci T‑Mobile udzielą pomocy informatycznej online. W połączeniu z dostępnymi już w ofertach T‑Mobile dla firm pakietami księgowości online czy systemu rezerwacji oznacza to, że dzięki jednej wizycie w salonie T‑Mobile przedsiębiorca otrzymuje dostęp do pełnego portfolio usług niezbędnych w prowadzeniu działalności biznesowej.

T‑Mobile przygotował vouchery zniżkowe w wysokości 1000 zł na zakup dowolnego telewizora Samsung.

Z kolei użytkownikom, którzy wybiorą pakiet Magenta 1 z rozrywką, T‑Mobile poleca dekoder KOAN KSTB6077 4K HDR z wbudowanym Chromecastem.

Pierwsi klienci, którzy skorzystają z oferty światłowodowego dostępu do internetu dla firm, będą mogli zakupić Samsunga Galaxy S10e lub Galaxy A50 w cenie obniżonej o 50% w stosunku do ceny standardowej.

Materiały dodatkowe:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: