Nowy Mi Smart Band 6 i Mi Smart Projector 2 Pro

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Mi Smart Projector 2 Pro

Poza czterema nowymi smartfonami Xiaomi (tutaj i tutaj) pokazało też sportową opaskę Mi Smart Band 6 i projektor Mi Smart Projector 2 Pro.

Nowa opaska Mi Smart Band 6 ma 1,56-calowy wyświetlacz dotykowy AMOLED. Ekran ma 326 pikseli na cal i około 50 % więcej miejsca na informacje niż jego poprzednik. Ekran obsługuje konfigurowalne tarcze zegara z ponad 60 motywami.

Mi Smart Band 6 ma dwa razy więcej trybów fitness, 30 angażujących typów treningu. Użytkownicy mogą teraz korzystać z większej liczby treningów w pomieszczeniach, takich jak rozciąganie i HIIT, wypróbować profesjonalne treningi, takie jak gimnastyka, a także bawić się aktywnościami fitness, takimi jak zumba i taniec. Urządzenie automatycznie wykrywa sześć popularnych aktywności, nawet jeśli nie włączymy trybu treningu, samo rejestruje ich statystyki i włącza je do dziennika aktywności.

Mi Smart Band 6 mierzy natlenienie krwi, dokładne monitoruje tętno, śledzi sen czy drzemki, cykle, w tym REM i jakość oddychania. Produkt wyposażono również w funkcję monitorowania stresu. Jeśli tego potrzebujemy, Mi Smart Band pomoże nam się zrelaksować pomagając przy ćwiczeniach oddechowych. 

Mi Smart Band 6 zapewnia 14 dni nieprzerwanej pracy na baterii i ma port magnetyczny do szybkiego przypinania i odpinania ładowarki. Jest certyfikowany do 5 ATM wodoodporności, czyli może być noszony podczas pływania, nurkowania, czy pod prysznicem. Urządzenie jest dostarczane z miękkimi paskami w sześciu oryginalnych kolorach do wyboru. 

Mi Smart Projector 2 Pro jest wyposażony w 0,47-calowy chip DMD odpowiedzialny za tworzenie obrazu. Jasność wyświetlania to 1300 ANSI lumenów. Ekran obsługuje standard HDR10.

Mi Smart Projector 2 Pro jest wyposażony w 10-watowy wzmacniacz audio wykorzystujący podwójne głośniki wysokotonowe i podwójne głośniki niskotonowe. Projektor obsługuje DTS-HD i Dolby Audio. Urządzenie może być również używane jako samodzielny głośnik bezprzewodowy Bluetooth.

Mi Smart Projector 2 Pro automatycznie wyrównuje wymiary ekranu, tworzy na każdej ścianie idealnie prostokątny kadr. Do 40 stopni odchylenia względem powierzchni ekranu dzieje się to automatycznie. Dzięki czujnikowi ToF urządzenie samo ustawia ostrość obrazu w ciągu zaledwie dwóch sekund od włączenia.

Nowy projektor działa na systemie Android TV 9.0.

Treści można wysyłać bezpośrednio ze smartfonu za pomocą Chromecasta.

Dzięki wbudowanemu asystentowi Google Assistant widzowie mogą nie tylko przełączać się między programami za pomocą głosu, ale także sterować urządzeniami inteligentnymi podłączonymi do domowej sieci.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: