Darmowy Millennium POS bez opłat za przetwarzanie transakcji kartowych

Newsy
Opinie: 0
Darmowy Millennium POS bez opłat za przetwarzanie transakcji kartowych

Bank Millennium wprowadził 19 lipca Millennium POS. To aplikacja, która pozwala przekształcić telefon lub tablet z Androidem w terminal płatniczy.

Millennium POS współpracuje z urządzeniami działającymi pod kontrolą systemu Android od wersji 6.X. Dzięki temu rozwiązaniu można przyjmować transakcje zbliżeniowe kartą, smartfonem lub innym urządzeniem wyposażonym w moduł NFC. Zaakceptowane zostaną płatności w każdej kwocie, również powyżej limitu transakcji zbliżeniowych 100 zł. W takim przypadku kupujący poproszony zostanie o wprowadzenie kodu PIN na ekranie telefonu lub tabletu sprzedawcy. Cały proces przebiega analogicznie do tego, wykonywanego w tradycyjnych terminalach płatniczych. Aplikacja Millennium POS gwarantuje bezpieczeństwo podczas każdej transakcji. Najwyższe standardy zabezpieczeń potwierdzają certyfikaty Visa oraz Mastercard.

Za projekt po stronie banku odpowiadała Hanna Tobiańska. Rozwiązanie Millennium POS zostało wdrożone razem z PayTel. Przy jego implementacji przedsiębiorcy mogą obecnie skorzystać z Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego. Program oferuje darmowe korzystanie z aplikacji przez 5 miesięcy i brak opłat za przetwarzanie transakcji kartowych do 42 tys. zł. obrotu dla klientów, którzy w okresie ostatnich 12 miesięcy nie mieli terminala płatniczego.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: