Netia GO za darmo dla klientów Netii

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Netia GO

Netia udostępniła klientom swoich usług telewizyjnych serwis Netia GO.

Netia GO zapewnia dostęp do VOD oraz kanałów telewizyjnych na dowolnym urządzeniu (komputery – go.netia.pl, aplikacje na urządzenia z systemem Android i iOS, w tym telewizory z Android TV i Apple TV, funkcje Chromecast, Airplay oraz dekodery z serii Netia EvoBox).

W ramach aplikacji Netia GO dostępne będą 3 kategorie treści VOD:

  • Katalogi, w ramach których abonenci otrzymują bezpłatnie (w ramach abonowanej oferty) dostęp do wybranych treści emitowanych na linearnych kanałach TV, posiadanych przez danego abonenta (np. Ród smoka, Opowieść podręcznej,  inne treści z takich kanałów jak: HBO, Cinemax, Polsat i wiele innych).
  • wypożyczalnia filmów (TVOD – transakcyjny serwis VOD) – udostępnianie na 48 godzin pojedynczych filmów od filmowych nowości prosto z kina po klasykę filmową, w cenach od 5 do 20 zł (kwota doliczana do rachunku)
  • Netia Premium (SVOD – pakiet wideo na żądanie w cenie 20 zł na 30 dni, doliczane do rachunku), w ramach którego Netia udostępnia setki polskich i zagranicznych filmów, produkcji dla dzieci, programy rozrywkowe i seriale dla całej rodziny oraz przedpremierowe odcinki wybranych seriali i seriale premium Telewizji Polsat.

Netia GO zapewnia również dostęp do do 130 kanałów telewizyjnych on-line (kanały posiadane przez danego abonenta w ramach usługi IPTV, do których emisji w serwisie zgodę wyrazili nadawcy).

Serwis Netia GO jest dostępny od dziś bez dodatkowych opłat dla abonentów usług telewizyjnych Netii. Danymi do logowania jest ten sam login i hasło, którym abonenci logują się w serwisie samoobsługowym www.netiaonline.pl.

Do każdego konta abonenckiego Netia GO można stworzyć 5 profili i korzystać z aplikacji jednocześnie na 3 urządzeniach, zatem aplikacja może pełnić również funkcję zbliżoną do klasycznego multiroomu.

Wraz z premierą aplikacji Netia GO dekodery Netia EvoBox zyskają aktualizację do nowocześniejszego interfejsu, spójnego z nową aplikacją. Aktualizacja będzie się odbywać automatyczna, stopniowo w ciągu kilku dni.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: