T-Mobile upraszcza swojego MIXa

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Nowość w T-Mobile – oferta na doładowania z telefonem

T-Mobile przygotował nową ofertę na doładowania z telefonem. Nowa oferta została przygotowana w oparciu o ofertę na kartę za 35 zł. Do proponowanego Pakietu Usług klient wybiera urządzenie, za które razem z pakietem T-Mobile będzie pobierał łączną miesięczną opłatę. Oferta jest oparta o taryfę Frii MIX.

Podstawą miesięcznego doładowania jest kwota 35 zł w całości przeznaczona na nielimitowane rozmowy, SMS-y i 40 GB internetu w technologii 5G. Drugim elementem jest opłata za telefon, a ta uzależniona jest od modelu, który wybierzemy. Może ona wynosić zaledwie dodatkowe 5 zł, jeżeli wybierzemy telefon klasyczny (wówczas miesięczne doładowanie wyniesie łącznie 40 zł) do maksymalnie 35 zł w przypadku smartfona o wartości 800-1200 zł (wysokość łączna miesięcznego doładowania to w tym przypadku 70 zł).

Doładowując comiesięcznie łączną kwotę opłacamy usługę oraz spłacamy telefon. T Phone 5G można kupić za 199 zł na start w doładowaniu miesięcznym 70 zł. 

Umowa obejmuje 24 doładowania stałą kwotą - nie istnieje jednak żaden harmonogram rat, można więc dokonać ich spłaty szybciej.

Dla osób przenoszących numer do T-Mobile jest oferta 4 miesięcy korzystania bez opłat, aż do czasu przeniesienia numeru.

Nowe oferty zastąpią wszystkie obecne oferty MIX, które 1 grudnia zostaną wycofane ze sprzedaży.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: