Jest nowa oferta nju mobile – wygląda jak Orange Flex

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Jest nowa oferta nju mobile – wygląda jak Orange Flex

Orange przygotował nową ofertę nju mobile. Jest ona dostępna tylko w aplikacji i na stronie internetowej bez umowy terminowej. Nowa taryfa nju jest kopią rozwiązania znanego już z oferty Flex. Nowe nju zresztą wykorzystuje tę samą platformę informatyczną z USA. Klienci nju w aplikacji nie będą otrzymywali faktur. Za usługę płaci się „z góry”. Zasady działania obecnych ofert nju na abonament i nju na kartę pozostają na razie bez zmian. 

Nowa usługa nju komórkowy za 29 zł miesięcznie to rozmowy bez limitu z numerami komórkowymi i stacjonarnymi w Polsce oraz w roamingu w Strefie UE. SMS-y, MMS-y w Polsce i w roamingu w Strefie UE są również bez ograniczeń. 

Użytkownik dostaje 20 GB na start w technologii 5G do wykorzystania w Polsce. Liczba gigabajtów rośnie do 40 GB po pół roku, 50 GB po roku i 60 GB po 2 latach. 

Jeśli klient ma już numer w nju mobile na abonament lub na kartę, staż w sieci jest zapamiętywany przy przenoszeniu numeru do nju komórkowy. 

Pierwszą ofertą nju dostępną w aplikacji był nju światłowód. Jeśli klient korzysta z nju komórkowy i nju światłowód to zapłaci miesięcznie 3 zł mniej.

Za usługę można płacić kartą płatniczą, online lub BLIK-iem.

Nowa oferta nju komórkowy

Obecna oferta (nadal będzie dostępna w sprzedaży):

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: