Odkurzacz realme TechLife Robot Vacuum za 1299 zł

Newsy
Opinie: 0
Odkurzacz realme TechLife Robot Vacuum od dziś dostępny w Polsce

Pierwszy automatyczny odkurzacz marki realme trafił dzisiaj do sprzedaży w Polsce. 

Urządzenie od 30 czerwca dostępne jest w ofercie oficjalnego sklepu marki sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl w cenie 1299 złotych.

Do zestawu dołączony jest dodatkowy zasobnik na śmieci oraz wodę oraz zestaw 12 nakładek czyszczących, dzięki którym urządzenie może pełnić funkcję mopa.

Urządzenie dostępne jest w Polsce w kolorze czarnym z 24 miesięczną gwarancją producenta.

Dzięki czujnikowi LiDar oraz rozwiązaniom opartym na technologii AI, realme TechLife Robot Vacuum tworzy mapy sprzątanych pomieszczeń. W oparciu o nie, urządzenie może dopasowywać sposób sprzątania do wybranej przestrzeni, omijać przeszkody, a po zakończeniu pracy automatycznie wrócić do stacji ładowania. 3 warstwy filtrujące sprawiają z kolei, że robot w trakcie prasy usuwa z otoczenia także pył i alergeny. Urządzenie oferuje 4 tryby pracy o różnej intensywności mocy ssania: tryb cichy (500 Pa), normalny (1200 Pa), turbo (2500 Pa) oraz tryb maksymalny (3000 Pa).

Wyboru odpowiedniego trybu pracy możemy dokonać samodzielnie lub pozwolić, aby realme TechLife Robot Vacuum automatycznie dopasował moc sprzątania do potrzeb danej przestrzeni. Producent wyposażył go w 38 czujników, dzięki którym jest w stanie kontrolować postęp pracy. Ustawienia robota pozwalają także na stworzenie indywidualnego harmonogramu sprzątania domu lub mieszkania, wybranych pokoi lub tylko wyraźnie wskazanych obszarów. Wykluczenie części pomieszczeń jest możliwe dzięki funkcji wirtualnej ściany.

Sterowanie urządzeniem odbywa się z poziomu dedykowanej aplikacji lub poprzez komendy głosowe systemów Asystentem Google oraz Amazon Alexa. Komunikację ze smartfonem i innymi urządzeniami zapewnia robotowi łączność Wi-Fi w standardzie 802.11n.

Niewielki rozmiar (350 mm x 100 mm) i waga (3,3 kg) urządzenia, pozwalają mu docierać do nawet trudno dostępnych miejsc.

Bateria 5200 mAh wystarcza na ok. 120 minut pracy w trybie maksymalnym i do 240 minut sprzątania w trybie cichym. Po rozładowaniu, urządzenie naładujemy do pełna w 360 minut w dołączanej do zestawu stacji dokującej.

realme TechLife Robot Vacuum ma w zestawie zasobnik na śmieci o pojemności 600 ml. Urządzenie można zamontować alternatywny zasobnik (300 ml na śmieci + 300 ml pojemnik na wodę) oraz nakładkę do mopowania.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: