Orange daje darmowego Netflixa

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Orange daje darmowego Netflixa

Orange wprowadza do oferty dla klientów indywidualnych drugi pakiet Love z Netflix. Netflix od dziś jest dostępny również w Orange Love Standard. Dołącza on do oferowanego od początku kwietnia pakietu Orange Love Mini z Netflix.

Przez pierwsze 6 miesięcy Orange bierze na siebie koszty Netflixa – pakiet Orange Love Standard z Netflix kosztuje 109,99 zł/mies., a od 7 miesiąca – 152,99 zł/mies. (z rabatami). Ceny dotyczą pakietu ze światłowodem do 300 Mb/s, z umową na 24 miesiące (aktywacja 49,99 zł jednorazowo, dopłata do światłowodu w budynkach o typie zabudowy jednorodzinnej: 20 zł/mies.).

W całym okresie umowy klient będzie również ponosił opłaty za wypożyczenie modemu i dekodera – po 3,99 zł miesięcznie. Plan Netflix można zmienić w dowolnym momencie na wyższy, dopłacając jedynie różnicę ceny między planami. Oferta jest dostępna tylko dla klientów indywidualnych.

Każdy klient kupujący Orange Love Standard z Netflix, otrzyma również 300 GB extra na 3 miesiące (w abonamencie komórkowym).

Klienci indywidualni, którzy wybiorą abonament komórkowy z planami 5G (Plan 60, Plan 80 lub dowolny pakiet Orange Love), mogą nadal skorzystać z pakietu 300 GB extra na 3 miesiące. Pakiet jest dostępny przy zakupie oferty ze smartfonem – do wyboru np. Samsung Galaxy A33 5G 128 GB. Promocja jest jednorazowa i dotyczy również osób, które przedłużają umowę. W ofercie jest też Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128 GB za 64 zł miesięcznie z Planem 60 i realme C25Y 4/64 GB za 27 zł miesięcznie przy zakupie Planu 60.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: