Odsprzedając smartfon w salonie Orange pomagasz uchodźcom

Newsy
Opinie: 0
Odsprzedając smartfon w salonie Orange pomagasz uchodźcom

Orange przygotował nową odsłonę akcji odkupu niepotrzebnych telefonów, w ramach której kwotę równą wartości odsprzedanego smartfonu przekaże Polskiej Akcji Humanitarnej. 

Używane smartfony można odsprzedać w salonach Orange. Smartfon zostanie wyceniony na miejscu, a klient otrzyma bon do realizacji na zakupy nowego urządzenia, akcesoriów lub pierwszą ratę zakupu nowego urządzenia.

W ramach akcji można odsprzedać wyłącznie działające, używane smartfony. Bon jest ważny 60 dni od daty otrzymania. Przed przyniesieniem urządzenia do salonu, warto samodzielnie usunąć z niego dane. Jeśli nie będzie to możliwe, zajmą się tym eksperci, którzy wykasują zawartość telefonu w bezpieczny sposób. Aby wziąć udział w akcji, nie trzeba być klientem Orange, a odsprzedawane urządzenie nie musi pochodzić z sieci dystrybucji operatora, ani posiadać akcesoriów czy ładowarek. Akcja potrwa do wyczerpania puli środków.

Wstępną wycenę telefonu można sprawdzić na stronie https://orangerecykling.pl/odkup. Ostatecznie potwierdzi ją konsultant w salonie. Urządzenie, które nie zakwalifikuje się do odkupu, można pozostawić do nieodpłatnego recyklingu w każdym salonie Orange.

Dla osób, które musiały uciekać ze swoich domów w Ukrainie Polska Akcja Humanitarna zapewnia pomoc bezpośrednią, włączając w to żywność, artykuły higieniczne, wsparcie finansowe i pomoc psychologiczną. Pomocą objęte są osoby poszkodowane w wyniku konfliktu na terenie Ukrainy, ale także uchodźczynie i uchodźcy przyjeżdżający do Polski.

Więcej informacji oraz regulamin na stronie https://www.orange.pl/zobacz/odkuptelefonow

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: