Orange wprowadza dobre zmiany w swoich popularnych usługach

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Orange - zmiany w regulaminie usługi Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB

Orange zapowiedział, że 10 lutego zmianie ulegną regulaminy usługi Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB i Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB.

Od lutego zgromadzone w usłudze cyklicznej gigabajty nie będą przepadać po nieudanej próbie odnowienia usługi. Oznacza to, że gigabajty będą przywracane i sumowane z nowym pakietem gigabajtów w przypadku skutecznego odnowienia się usługi cyklicznej w kolejnych próbach lub po włączeniu innej wersji usługi. Możliwe też będzie włączenie usługi w wersji jednorazowej, gdy aktywna jest wersja cykliczna. Oznacza to, że gigabajty w ramach pakietu bazowego oraz dni ważności nowej usługi jednorazowej zostaną dodane do już posiadanych w ramach aktywnej usługi cyklicznej. W ostatnim dniu ważności usługi nastąpi próba odnowienia zgodnie z cyklem w ramach usługi cyklicznej.

Jest to zmiana korzystna dla użytkowników tych usług, jednak abonenci oferty Orange na kartę nie akceptujący tej zmiany mają prawo rozwiązać umowę do 15 marca 2022 r.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: