Oracle chce dosprzedać operatorom nowy pakiet Oracle Network Analytics Suite

Newsy
Opinie: 0
Oracle wprowadza na rynek pakiet Oracle Network Analytics Suite

Oracle zaprezentował pakiet Oracle Network Analytics Suite.

Pakiet pozwala analizować dane dotyczące funkcji sieciowych przy pomocy technologii sztucznej inteligencji, aby pomóc operatorom w podejmowaniu decyzji dotyczących wydajności i stabilności sieci 5G. Pierwsza oferta w pakiecie, Oracle Communications Network Data Analytics Function jest już dostępna. Dzięki tej funkcji operatorzy mogą szybko identyfikować anomalie mogące powodować awarie funkcji sieciowych i wpływać negatywnie na obsługę klientów.

Network Data Analytics Function wykorzystuje architekturę opartą na mikroserwisach i zarządzaną przez Kubernetes. Moduł agreguje dane historyczne i w czasie rzeczywistym – takie, jak pomiary sygnalizacji kontrolnej, stan funkcji sieciowych, przeciążenia i jakość usług, a wszystko to w jednym pulpicie nawigacyjnym. Dzięki zastosowaniu uczenia maszynowego, analityki predykcyjnej i AI do tych danych, dostawcy usług mogą lepiej zrozumieć, jak działa ich sieć 5G i podejmować lepsze i szybsze decyzje.

Rozwiązanie jest dostępne niezależnie od wielkości sieci lub ekosystemu używanych funkcji sieciowych. Działa na wielu najpopularniejszych chmurach prywatnych i publicznych.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: