PLAY wynajął nowe biuro dla departamentu bezpieczeństwa

Newsy
Opinie: 0
Nowa lokalizacja części biura Play – kompleks Hol

PLAY wynajął 920 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Hol 7.7 na warszawskim Służewcu.

Play zajmie nową powierzchnię w kompleksie Hol 7.7 na początku 2022 r. Nasz klient poszukiwał biura w obrębie tej samej dzielnicy. Zmiana lokalizacji związana jest z rozwojem firmy oraz planowanym wyburzeniem biurowca Mars, w którym firma obecnie prowadzi działalność. O wyborze Hol 7.7 zadecydował standard techniczny spełniający wymagania najemcy – mówi Martyna Balcer, Associate Director w dziale reprezentacji najemców biurowych w firmie Cresa Polska.

Hol 7.7 to zespół dwóch budynków biurowych przy ulicy Cybernetyki 7 o łącznej powierzchni 15.400 mkw. GLA, połączonych wspólnym zielonym patio. W 2019 r. przeprowadzono modernizację nieruchomości obejmującą zarówno części wspólne, jak i tereny zielone wokół budynku. Atutem inwestycji jest jej położenie i dobre skomunikowanie transportem publicznym z pozostałymi dzielnicami. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu lotniska Chopina oraz stacji PKP Okęcie i PKP Służewiec. Właścicielem obiektu jest White Stone.

Siedziba centrali Play znajduje się w kompleksie Neopark przy ulicy Wynalazek 1. Nowa umowa obejmuje departament bezpieczeństwa.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: