Rabaty i prezenty w świątecznej ofercie Play

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Play z Mikołajem rabaty rozdaje! Smartfony Samsung i Xiaomi nawet 50% taniej

Play przygotował rabaty i prezenty w ramach swojej świątecznej oferty. Promocja startuje 4 listopada.

Smartfony z rabatem do 50%

Klienci przenoszący swój numer do ofert abonamentowych M, L lub Homebox mogą skorzystać z rabatu do 50% na urządzenia Samsung lub Xiaomi, a dodatkowo otrzymają do 300 GB Internetu.

Play poleca między innymi modele:

  • Samsung Galaxy S21 FE 5G od 1499 zł (zamiast 2999 zł);
  • Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G od 849 zł (zamiast 1699 zł);
  • Samsung Galaxy A53 5G od 999 zł (zamiast 1999 zł);
  • Xiaomi Redmi Note 11 od 549 zł (zamiast 1099 zł).

Do wyboru jest także kilkadziesiąt innych modeli tych producentów, na które Play również oferuje korzystne rabaty.

Raty 0%

Za smartfony kupione w świątecznej promocji można zapłacić w stałych ratach 0%. Ich spłata nastąpi razem z abonamentem na jednej fakturze.

Rabat 50% na smartfony z abonamentem także dla firm

Świąteczna promocja nie ominie także klientów biznesowych, którzy zdecydują się na przeniesienie telefonów w swojej działalności do Play. Dzięki tej decyzji oni również mogą otrzymać rabat nawet 50% na smartfon z abonamentem wybierając jedną z ofert Play dla Firm: L lub XL.

Świąteczny zestaw JuniorBOX z prezentem i 6 miesiącami bez opłat

Dla osób wybierających MIX, Play również przygotował promocje. Przy zakupie dowolnego smartfonu w ofercie JuniorBOX klienci będą mieli do wyboru jeden z dwóch elektronicznych gadżetów w prezencie:

  • słuchawki bezprzewodowe Nokia Go Earbuds 2+ z funkcją redukcji hałasu otoczenia,
  • zegarek Maxcom Aurum.

Dodatkowo przy przeniesieniu numeru i wyborze oferty MIX Elastyczny 50/100 lub 60/120 z dowolnym smartfonem klienci otrzymają 6 miesięcy (doładowań) bez opłat, natomiast wybierający standardowy MIX z dowolnym smartfonem odbiorą 3 miesiące (doładowania) bez opłat.

Dodatkowo na każdego klienta który zdecyduje się na wybranie jednej z powyższych ofert czeka pakiet 100GB do wykorzystania na social media ważny przez 90 dni.

Play 360

Wybierając ofertę w Play warto też zainteresować się pakietem Play360. W jego skład wchodzi naprawa telefonu, możliwość korzystania z Nawigacji Play, dostęp do biblioteki Legimi z e-bookami i audiobookami czy priorytetowe połączenie z konsultantem.

Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępne są w salonach, poprzez infolinię operatora pod numerem 790 500 500 oraz na stronie play.pl.

Play - promocja

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: