PLAY rozstaje się z marką UPC - ma własną ofertę na internet i TV

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
PLAY rozstaje się z marka UPC -  ma wlasną ofertę na internet i TV

Play zaprezentował swoje nowe oferty z internetem światłowodowym, telewizją oraz nową promocję z dwoma abonamentami z 5G w cenie jednego.

Przy wyborze telewizji, światłowodu oraz abonamentu komórkowego można oszczędzić do 50 zł miesięcznie.

Światłowód 5 Gbps za 35 zł

W ofercie ze światłowodem dostajemy Internet działający z prędkością do 5 Gb/s. Najwyższa prędkość dostępna jest tylko na wybranych obszarach. Play nadal oferuje także prędkości internetu 1 Gb/s, 600 Mb/s oraz 300 Mb/s.

PLAY chwali się, że wszystkie jego nowe instalacje są wykonywane w technologii XGS-PON. Do tej pory UPC wykorzystywało do budowy swojej sieci fiber technologię GPON (stosowano splittery i podział łącza fiber na kilka gospodarstw). XGS-PON zapewnia prędkości 10 Gbps download i 10 Gbps uplink.

Usługa sprzedawana jest z umową na 12 miesięcy.

Dzięki promocji zapłacimy za nią 35 zł przez pierwszych 6 miesięcy (za dowolną prędkość). Potem taka usługa w najwyższej prędkości kosztuje 105 zł.

PLAY przy okazji nowej oferty wprowadza także swój nowy flagowy router obsługujący łącza kablowe i światłowodowe - PLAY BOX NET. Router w sieci światłowodowej ma wspierać prędkość do 5 Gbps - jest też gotowy do obsługi wyższych prędkości - do 10 Gbps. Nowy router obsługuje WiFi 6 z MIMO 4x4. Wspiera dostęp GPON, XGS-PON - na razie nie wiemy, czy jest to też router do sieci kablowej UPC.

Nowa oferta telewizyjna PLAY

Play przygotował dla swoich klientów usługę telewizyjną dostępną w dwóch wariantach:

  • Telewizję Nowej Generacji, łączącą pakiety kanałów z serwisami streamingowymi,
  • Telewizję Max z szerokim portfolio kanałów.

Oba warianty mają tę samą cenę – od 45 zł z rabatem dla klientów Play.

W pierwszej opcji  klienci otrzymują 75 kanałów, dostęp do Viaplay w cenie abonamentu oraz pulę punktów, które mogą dowolnie wymieniać na serwisy streamingowe, pakiety premium oraz pakiety dodatkowych kanałów. Dzięki temu możemy korzystać z usługi w sposób elastyczny, zmieniając pakiet bez zmiany ceny co miesiąc.

W ramach promocji przez pierwsze pół roku dostaniemy 100 bonusowych punktów co miesiąc. Dzięki temu mamy ułatwione testowanie usługę oraz pakiety. Punkty można wykorzystać na dostęp do: Netflix, HBO Max, Polsat Sport Premium, CANAL+ online, ELEVEN SPORTS, Cinemax lub pakiety kanałów tematycznych: Kids, Sport, Filmy i seriale, Info, Dokumenty, Lifestyle, Polsat.

Drugi wariant zapewnia klientom 157 kanałów z pakietu Max, Viaplay w cenie abonamentu oraz dostęp do serwisu Netflix przez 2 miesiące w prezencie, a także możliwość dokupienia w dowolnym momencie serwisów i pakietów premium.

PLAY wprowadza także do sprzedaży nowy dekoder Android TV - PLAY BOX TV z 4K, HDR i Dolby Vision. Będzie to teraz podstawowy dekoder dla usługi telewizyjnej.

2 abonamenty 5G w cenie 1

Operator zapowiedział też wprowadzenie nowej oferty z dwoma abonamentami w jednej cenie. Każdy z dwóch abonamentów zawiera nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy i pakiet 120 GB.

Każdy, kto posiada wybrane usługi dla domu w Play lub UPC może przenieść swoje numery do Play i zyskać 2 abonamenty 5G w cenie 1 – od 65 zł miesięcznie po rabatach.

Wraz z tą ofertą promowane są smartfony Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G oraz Samsung Galaxy A34 5G. Można je dokupić w ratach 0%.

W reklamie promującej ten produkt wziął udział Leszek Lichota.

50 zł oszczędności miesięcznie

Decydując się na abonament komórkowy, światłowód i telewizję w wybranym wariancie w Play można zaoszczędzić do 50 zł miesięcznie. Usługi można łączyć dowolnie, w zależności od potrzeb. Kolejne można dodać w dowolnym momencie, a im więcej usług na koncie, tym większy rabat.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: