Cztery nowe kanały 4K w Polsat Box i Polsat Box Go

Newsy
Opinie: 0
Cztery nowe kanały 4K w Polsat Box i Polsat Box Go

W Polsat Box oraz w serwisie Polsat Box Go pojawiły się cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, MyZen TV 4K, Museum TV 4K i Travelxp 4K.

W Polsat Box stacje są dostępne dla użytkowników dekoderów 4K od najniższych pakietów (S/Wygodnego), w każdej z trzech technologii: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT z dekoderem, a w Polsat Box Go w ramach pakietu Polsat Box Go Premium.

Nowe kanały 4K:

  • Love Nature 4K (pozycje: 630, 840 – DTH/IPTV/OTT) – stacja, która przybliża widzom piękno natury.
  • MyZen TV 4K (pozycje: 721, 846 – DTH/IPTV/OTT) – kanał lifestylowy dostarczający wskazówek dotyczących stylu życia, dobrego samopoczucia, zdrowia, domu i ogrodu, gotowania i podróży.
  • Museum TV 4K (pozycje: 722, 847 – DTH/IPTV/OTT) – kanał poświęcony sztuce.
  • Travelxp 4K (pozycje: 631, 841 – DTH/IPTV/OTT) – oferuje programy o tematyce podróżniczej i lifestylowej.

Polsat Box zapewnia łącznie osiem kanałów 4K. Poza wspomnianymi nowościami abonenci wszystkich trzech technologii mają dostęp do Eleven Sports 1 4K i InUltra, a użytkownicy telewizji satelitarnej dodatkowo do dwóch stacji niekodowanych – Fashion TV UHD i NASA TV UHD. Kanały można odbierać za pośrednictwem dekoderów polsat box 4K i polsat box 4K lite dostępnych w ofertach telewizji satelitarnej/IPTV i internetowej OTT z dekoderem od 49 zł.

W Polsat Box Go nowe stacje można oglądać na platformach Android TV 4K, Samsung Tizen 4K, Apple TV 4K i urządzeniach mobilnych iOS wspierających rozdzielczość 4K. Użytkownicy serwisu mają dodatkowo dostęp do Eleven Sports 1 4K, który znajduje się w pakiecie Polsat Box Go Sport.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: