realme 11 Pro już wkrótce w Europie

Newsy
Opinie: 0

Smartfony realme z serii 11 Pro zadebiutują w Europie w czerwcu tego roku. Podczas Mobile Photography Innovation Event w Nowym Jorku marka realme potwierdziła, że modele realme 11 Pro+ 5G i realme 11 Pro 5G będą dostępne dla europejskich konsumentów.

Najważniejszą cechą nowego realme 11 Pro+ 5G jest obiektyw 200 MP, który został stworzony we współpracy z Samsungiem. Obiektyw 200 MP oparty jest na zmodernizowanym systemie Samsung ISOCELL HP3 SuperZoom z sensorem o rozmiarze 1/1,4 cala, rozmiarze piksela 2,24 μm i przysłonie f/1, 69. Tak zaawansowana konfiguracja w segmencie cenowym serii 11 Pro stanowi istotny postęp w porównaniu do innych konkurencyjnych urządzeń, które nadal używają czujnika IMX766.

Smartfon realme 11 Pro+ 5G oferuje tryb dwukrotnego i czterokrotnego bezstratnego zoomu, umożliwiając przesuwanie czujnika między różnymi trybami obrazu, co pozwala uzyskać tę samą liczbę rzeczywistych pikseli w różnych zakresach ogniskowych. To z kolei przekłada się na wyraźniejsze zdjęcia zarówno przy oddaleniu, jak i przy zbliżeniu. Dodatkowo, smartfony z serii 11 Pro mają różne tryby fotograficzne, takie jak tryb Portretu Grupowego, wspomagane przez sztuczną inteligencję.

Więcej o smartfonach realme z serii 11 można przeczytać tutaj.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: