realme 9 Pro+ Free Fire – najlepszy prezent na komunię, którego nie da się kupić

Newsy | Recenzje
Opinie: 0
realme 9 Pro+ Free Fire – najlepszy prezent na komunię, którego nie da się kupić

realme 9 Pro+ Free Fire to specjalna wersja sprzedawanego już w Polsce smartfonu realme 9 Pro+. Zwykłe realme 9 Pro+ 5G kosztuje w naszym kraju 1799 zł. Wersji Free Fire nie ma w naszych sklepach, ale my otrzymaliśmy już „testówkę”, aby dokładniej przyjrzeć się, co znajdziemy w zestawie Free Fire. Smartfon inspirowany popularną grą mobilną jest już dostępny w Europie, ale z ostatnich informacji (niestety pewnych) wynika, że na razie nie trafi na polski rynek.

Garena Free Fire

Free Fire to strzelanka battle royale (ultimate survival shooter) singapurskiego dewelopera Garena. Gra odniosła ogromny sukces - w sklepie Google PLAY została już pobrana ponad 1 mld razy. Ze względu na przemoc jest to gra z limitem wieku 17+.

Scenariusz samego rozgrywki jest prosty – w wersji podstawowej 50 śmiałków skacze ze spadochronem na wyspę. Tam musi przeżyć 10 minut zabijając wszystkich konkurentów, cały czas pamiętając o kurczącej się strefie bezpieczeństwa. Gra ma świetną grafikę, jest bardzo wciągająca i szybka. Jest też dostępna opcja grania w 4 osobowych zespołach.

Mnie może nieco bardziej od samej gry interesowała specjalna edycja smartfonu realme. Oto czym się wyróżnia w porównaniu do wersji już dostępnej w polskich sklepach.

Pudełko i dodatki

Free Fire Edition to przykład bardzo dopracowanej kooperacji dwóch marek. W realme chyba muszą pracować prawdziwi fani tej gry. Pudełko z telefonem jest owinięte tekturową osłoną z mapą rozgrywki. Po rozpakowaniu pierwszej warstwy zobaczymy zmodyfikowany design pudełka z telefonem. Wszystkie elementy podkreślają wyjątkowość wersji, ale jednocześnie są zgodne z żółtym stylem kolorystyki realme.

Prawdziwe konfitury są jednak w środku. Fani gry będą na pewno zachwyceni dwoma arkuszami kolekcjonerskich naklejek. Mi najbardziej spodobał się stylizowany na wojskowy nóż szpikulec do otwierania szuflady na kartę SIM. Gracze otrzymują także specjalny kod, który doładuje ich konta w grze darmowym złotem i diamentami. Hiszpański oddział realme podaje, że wszystkie prezenty dołączone do smartfonu są warte w sumie 70 euro.

Design smartfonu i oprogramowania

realme 9 Pro+ w edycji Free Fire ma nie tylko specjalne pudełko i dodatki, ale zmodyfikowany został także sam design smartfonu, a dokładnie jego tylna część. Telefon zmienia kolory w zależności od kąta padania światła, a na samym dole obudowy ma napis Free Fire. Jeszcze więcej zmian znajdziemy w oprogramowaniu. Oczywiście już po uruchomieniu telefonu mamy do dyspozycji grę Free Fire, którą będziemy musieli tylko zaktualizować do najnowszej wersji. Większość ikon systemowych jest zgodnych z designem/stylem Free Fire. Mamy też specjalne tapety nawiązujące do gry Garena Free Fire. Fani tej gry na pewno będą zachwyceni tymi modyfikacjami.

 

Czy warto?

Smutną informacją dla polskich fanów gry jest to, że Free Fire naprawdopodobniej nie trafi jednak na polski rynek. To wielka szkoda, bo takich unikatowych smaczków nie ma zbyt wiele, a ten jest bardzo smakowity. Pozostaje nam tylko polecić zakup zwykłej wersji realme 9 Pro+ oraz wcześniejsze zapoznanie się z tego testem TUTAJ.

W dużym skrócie realme 9 Pro+ to tzw. mocny średniak z procesorem Dimensity 920, z 5G, z ekranem Super AMOLED 90 Hz, kamerą SONY 50 MP, głośnikami stereo Dolby Atmos oraz 60W ładowaniem SuperDart.

 

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: