Genialne polskie ceny Redmi Note 7 i Mi 9

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0

Xiaomi na specjalnej prezentacji w Warszawie podało, że Redmi Note 7 będzie dostępny w Polsce od 25 marca br. w cenie 899 zł za wersję 4 GB RAM + 64 GB.

18 marca, na stronie mi-home.pl, będzie można kupić go wcześniej.

Redmi Note 7 pojawi się w Polsce w trzech kolorach. Na początku w kolorze czarnym (Space Black) i niebieskim (Neptune Blue). Później dostępny będzie również czerwony (Nebula Red).

Redmi Note 7 kosztuje 799 zł za wersję 3GB+32GB, 899 zł za wersję 4GB+64GB oraz 999 zł za wersję 4GB+128GB.

Sprzedaż wersji 4GB+64GB rozpocznie się 25 marca.

Pozostałe dwie wersje będzie można kupić w późniejszym terminie na mi-home.pl oraz w autoryzowanych punktach Mi Store.

18 marca br. od 10:00 na stronie www.mi-home.pl będzie można kupić telefon Redmi Note 7 4GB+64GB wcześniej. Liczba sztuk będzie ograniczona.

Każdy, kto kupi smartfon do 30 kwietnia br., oprócz standardowej gwarancji, będzie mieć 6 miesięcy gwarancji na jakiekolwiek uszkodzenie ekranu. 

Flagowiec Mi 9 trafi do polskich sklepów 25 marca.

Przedsprzedaż produktu rozpocznie się 15 marca w sieci EURO i na mi-home.pl.

Mi 9 będzie dostępny w cenie 1899 zł dla wersji 6 GB + 64 GB i 1999 zł dla wersji 6 GB + 128 GB, w kolorach: czarnym Piano Black, niebieskim Ocean Blue i fioletowym Lavender Violet.

Z naszymi pierwszymi wrażeniami z korzystania z Mi 9 możecie zapoznać się tutaj

Xiaomi wprowadza także na nasz rynek hulajnogę elektryczną Mi Electric Scooter Pro.

Mi Electric Scooter Pro to ulepszona wersja hulajnogi zaprezentowanej w zeszłym roku. Wersję Pro ma większy wyświetlacz, który wyświetla informacje o aktualnej prędkości, konieczności odwiedzin serwisu czy połączeniu Bluetooth. Urządzenie pozwala na przejechanie do 45 kilometrów na jednym ładowaniu, a pojemność akumulatora to 464 Wh. Waga pojazdu to 14,2 kg, a silnik ma moc 300W. Urządzenie może rozwijać maksymalną prędkość 25 km/h.

Mi Electric Scooter dostępna będzie w salonach Mi Store od końca kwietnia w cenie 2199 zł.

Xiaomi zapowiedziało także, że w nowym centrum handlowym na warszawskich Bielanach otworzy pierwszy w Polsce sklep Mi Store typu "Flagship". Centrum Galeria Młociny przy ostatniej stacji metra ma być otwarte w najbliższych kilku miesiącach.

Inne informacje o smartfonie Redmi Note 7:

Inne informacje o smartfonie Xiaomi Mi 9:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: