Samsung daje klientom darmową chmurę bez limitów

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Samsung daje klientom darmową chmurę bez limitów

Samsung Electronics ogłosił dziś wprowadzenie usługi tymczasowej kopii zapasowej w chmurze - Temporary Cloud Backup.

Użytkownicy mogą przesłać swoje dane do pamięci Samsung Cloud za pośrednictwem konta Samsung, gdzie są one gotowe do ponownego pobrania.

Jest to bezpłatna usługa, bez limitu miejsca, ale poszczególne rozmiary plików są ograniczone do 100 GB. Nie ma potrzeby korzystania z komputera ani żadnego zewnętrznego urządzenia pamięci. Do przesyłania danych wymagane jest Wi-Fi.

Dane przechowywane są przez okres do 30 dni od daty utworzenia kopii zapasowej.

W tym okresie użytkownicy będą mogli przywrócić swoje dane w dowolnym momencie. Użytkownicy są powiadamiani o zbliżaniu się do limitu czasu, zanim ich dane zostaną automatycznie usunięte.

Tymczasowa kopia zapasowa w chmurze to usługa zapewniająca zachowanie danych w różnych scenariuszach, w których użytkownicy mogą obawiać się utraty danych, na przykład podczas naprawy smartfona.

Samsung włącza tymczasową kopię zapasową w chmurze jako część Trybu konserwacji.

Użytkownicy mogą bezpiecznie wykonać kopię zapasową danych przed wykonaniem pełnego resetu na starym urządzeniu, wiedząc, że w każdej chwili można je łatwo odzyskać.

Użytkownicy konfigurujący swoje nowe urządzenie po raz pierwszy mogą przywrócić swoje dane w ramach Kreatora konfiguracji. Nawet jeśli pominą ten etap, mogą znaleźć tymczasową kopię zapasową w chmurze w dowolnym momencie w trybie konserwacji lub funkcji resetowania, umożliwiając bezpłatne i łatwe przywracanie w dogodnym dla siebie czasie.

Pełne globalne wdrożenie Temporary Cloud Backup rozpocznie się jesienią tego roku dla wszystkich smartfonów i tabletów Samsung Galaxy działających na One UI 6,8, począwszy od smartfonów z serii Galaxy S i Z w Korei.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: