Najnowszy zegarek Samsunga ze zwrotem 600 zł

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Kup najnowszy Galaxy Watch5 Pro i odbierz aż 600 PLN zwrotu na konto

Samsung przygotował nową promocję cashback.

Kupując teraz zegarek Galaxy Watch5 Pro dostaniemy zwrot na konto w wysokości 600 PLN.

Promocja obowiązuje do 11 grudnia.

Jak wziąć udział w promocji?

  1. Kup Galaxy Watch5 Pro w terminie do 11 grudnia 2022 roku u jednego z partnerów handlowych biorących udział w promocji.
  2. Wypełnij formularz rejestracyjny - tutaj.
  3. Zwrot w wysokości 600 PLN zostanie wysłany na wskazane w formularzu konto bankowe w ciągu 14 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia

Nasz test zegarka Galaxy Watch5 Pro jest tutaj

Partnerzy handlowi Samsunga biorący udział w promocji: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o., Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA, al.to sp. z o.o., Empik S.A. Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup udokumentowany fakturą wystawioną przez Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji. samsung.com/pl (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.) Sklep pracowniczy https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/employees prowadzony przez Samsung Electronics Polska p. z o.o. nie bierze udziału w promocji. Program Partnerski Samsung Sklep prowadzony przez Samsung Electronics Polska sp. z o.o. https://shop.samsung.com/pl/multistore/eppc/eppc bierze udział w promocji, Sklep partnerski epp.sklepsamsung.pl prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji. Grupa ZIBI (Sieć TimeTrend, www.timetrend.pl)

Regulamin promocji znajduje się tutaj.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: