Vectra ma specjalną ofertą dla graczy

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Vectra ze specjalną ofertą dla graczy  – jako pierwszy operator w Polsce oferuje dostęp do Blacknut

Od dziś Vectra oferuje wszystkim swoim obecnym i nowym klientom, dostęp do Blacknut. Jest to usługa strumieniowania gier online. Aby korzystać z gier, nie jest wymagany komputer o mocnych specyfikacjach, wystarczy urządzenie z dostępem do sieci. 

W usłudze Blacknut użytkownicy mogą korzystać z gier, bez instalowania ich na swoim urządzeniu. Potrzebny jest jedynie sprzęt z dostępem do Internetu (TV Smart 4K BOX, komputer stacjonarny, telewizor z systemem Android, telefon, czy tablet) oraz dowolny kontroler.

W ramach miesięcznej subskrypcji użytkownik zyskuje dostęp do ponad 500 gier (w tym 150 produkcji w języku polskim), 5 profili graczy, w tym profil z opcją kontroli rodzicielskiej, na których może grać jednocześnie na wielu ekranach. Użytkownicy dostają dostęp do takich hitów jak:. „Metro Exodus”, „Saints Row IV”, „Warhammer” czy „Ryse: Son of Rome”.

Klienci Vectry, przy wyborze nowych usług lub przy przedłużaniu umowy mogą skorzystać z Blacknut za 29,99 zł/mies.

Dla użytkowników zawierających kontrakt na co najmniej 12 miesięcy pojawia się także możliwość uzyskania bezprzewodowego pada Shaks S2, kompatybilnego z dekoderem TV Smart 4K Box, za 15 zł/mies.

Z platformy Blacknut skorzystać będą mogli dotychczasowi abonenci – decydując się na dokupienie usługi zapłacą 44,99 zł/mies., w tym pierwszy miesiąc za 0 zł przy umowie na 12 miesięcy. 

Więcej szczegółów o platformie Blacknut dostępnej w Vectra można znaleźć na internetowej stronie operatora.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: