Vectra sprzedaje HBO Max za 20 zł - aplikacja jest na TV Smart 4K BOX

Newsy
Opinie: 0
HBO Max już dostępne w ofercie Vectry

Z HBO Max można korzystać również w Vectrze - najprościej poprzez TV Smart. Aplikacja jest dostępna także na dekoderach TV Smart 4K BOX. HBO Max dostępne jest w ofercie Vectry również jako usługa dodatkowa do Internetu, a także w ramach Pakietu Premium HBO.

Zarówno obecni jak i nowi klienci Vectry mogą nabyć HBO Max w promocyjnej cenie 19,99 zł miesięcznie. Promocja aktywna jest do końca miesiąca.

Klienci Vectry, którzy korzystali z HBO GO, automatycznie uzyskają dostęp do nowej usługi. Ich umowy czy kwestie związane z okresem zobowiązania nie ulegają zmianie. Wystarczy, że zalogują się oni w HBO Max danymi, które dotychczas służyły im do logowania w HBO GO.

Nowy serwis oferuje użytkownikom dostęp do nowych funkcji, takich jak: możliwość stworzenia do pięciu spersonalizowanych profili (dzięki czemu korzystanie z serwisu będzie bardziej dostosowane do preferencji każdego z domowników), brak limitu liczby urządzeń na których można korzystać z jednego konta, opcja oglądania trzech różnych streamów jednocześnie, dźwięk przestrzenny 5.1, Dolby Atmos oraz możliwość oglądania wybranych tytułów w jakości 4K.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: