EFL Championship i Puchar Ligi Angielskiej w piłce nożnej w Viaplay

Newsy
Opinie: 0
EFL Championship i Puchar Ligi Angielskiej w piłce nożnej w Viaplay

Viaplay od sierpnia tego roku pokaże w Polsce piłkarskie rozgrywki EFL Sky Bet Championship i Pucharu Ligi Angielskiej Carabao Cup.

To początek wieloletniej współpracy.

Platforma streamingowa ma wyłączność na pokazywanie tych rozgrywek.

W każdym sezonie transmitowanych będzie ponad 180 meczów drugiej najpopularniejszej piłkarskiej ligi w Anglii, w tym półfinały i finały play-off.

Kibice będą mogli oglądać też rywalizujące drużyny Premier League i EFL podczas wszystkich rund Carabao Cup, włącznie z finałem na londyńskim stadionie Wembley.

Wybrane transmisje EFL Championship i Carabao Cup będą pokazywane na Viaplay.pl z polskim komentarzem i oprawą studyjną.

Rozgrywki The Championship to czwarta najchętniej oglądana liga w Europie. Co sezon na żywo na stadionach jej mecze ogląda 20 milionów kibiców. W ostatnich latach wśród jej 24 zespołów były tak słynne piłkarskie marki, jak Aston Villa, Derby County, Fulham, Newcastle United, Nottingham Forest, czy West Bromwich Albion. Po każdym sezonie, dwie najlepsze drużyny awansują do Premier League, a trzeci zespół tabeli walczy o awans w barażach.

Puchar Ligi Angielskiej Carabao Cup, który aktualnie dzierży Liverpool, to rozgrywki z udziałem wszystkich 92 najlepszych angielskich ekip. W ramach tej rywalizacji odbywa się siedem rund w formie fazy pucharowej. Zwycięzca ma zagwarantowany udział w Lidze Konferencji Europy UEFA w kolejnym sezonie.

Viaplay ma też wyłączne prawa do transmisji Premier League w Polsce już od sierpnia tego roku. Więcej tutaj.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: