Viaplay w ramach abonamentu oraz nowy dekoder i kanał 4K w nowej ofercie CANAL+

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
CANAL+: dostęp do Viaplay w ramach abonamentu, nowy dekoder 4K DualBOX+ i kanał Love Nature 4K

13 września CANAL+ zaprezentował nowe promocje i oferty dla abonentów oferty satelitarnej. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do oferty operatora włączono pakiety z dostępem do serwisu Viaplay.

Dostęp do Viaplay bez dodatkowych opłat zyskają abonenci, którzy zdecydują się na skorzystanie z paczki SPORT zawierającej m.in. kanały CANAL+, Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports.

Z oferty Viaplay będą mogli skorzystać również posiadacze innych ofert z pakietem CANAL+ w cenie 19 zł/mies. (pierwszy miesiąc za 0 zł).

Paczka SPORT to propozycja dla wszystkich fanów rywalizacji sportowej. Paczka gwarantuje dostęp do kanałów CANAL+, Eleven Sports i Polsat Sport Premium, gdzie transmitowane są rozgrywki PKO BP Ekstraklasy (CANAL+), Premier League ( 2 czołowe mecze w kolejce na antenach CANAL+ przez trzy kolejne sezony), La Liga Santander (CANAL+ i Eleven Sports), UBER Eats Ligue 1 (CANAL+ i Eleven Sports), NBA (CANAL+), PGE Ekstraligi (CANAL+ i Eleven Sports), eWinner 1. Ligi Żużlowej (CANAL+), turniejów cyklu WTA Tour (CANAL+), meczów Serie A TIM (Eleven Sports) oraz rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA na kanałach Polsat Sport Premium. Na kanałach CANAL+ zobaczyć można również oryginalne produkcje CANAL+, w tym m.in. najnowszy serial „Minuta Ciszy”, seriale i hity filmowe.

Teraz fani sportu wybierający paczkę sportową zyskają również dostęp do aplikacji streamingowej Viaplay, w której zobaczą kolejne wydarzenia na żywo, w tym m.in. wszystkie mecze Premier League, Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji UEFA, gale sztuk walki MMA, w tym KSW czy rozgrywki hokeja na lodzie NHL. Klienci będą mogli również cieszyć się z dostępu do unikalnej oferty Viaplay, która obejmuje nagradzane produkcje Viaplay Originals, hollywoodzkie filmy i seriale oraz treści dla dzieci. Paczka sportowa będzie nadal oferowana razem z dostępem do pakietów z kanałami telewizyjnymi oraz dostępem do serwisu CANAL+ online dla abonentów:

  • Pakiet Entry+ SPORT w cenie 60 zł/mies. (63 kanały, 29 HD, 1 kolekcja VOD, 13 kanałów online)
  • Pakiet Relax+ SPORT w cenie 80 zł/mies. (86 kanałów, 47 HD, 11 kolekcji VOD, 27 kanałów online)
  • Pakiet Extra+ SPORT w cenie 110 zł/mies.* (158 kanałów, 104 HD, 54 kolekcji VOD, 62 kanały online)

Z oferty Viaplay będzie można korzystać za pośrednictwem aplikacji Viaplay dostępnej na wielu różnych urządzeniach – telewizorach, komputerach, telefonach i tabletach, urządzeniach streamingowych i konsolach do gier.

Jeszcze tej jesieni na dekoderach 4K zadebiutuje również dedykowana aplikacja Viaplay. Do momentu pojawienia się aplikacji Klienci CANAL+ korzystający z oferty łączonej z Viaplay będą mogli zobaczyć wszystkie mecze Premier League i trzy mecze Bundesligi w każdej kolejce (wybrane przez redakcję sportową CANAL+) bezpośrednio w serwisie CANAL+ online oraz na dekoderach 4K.

Z dostępu do serwisu Viaplay w promocyjnej cenie będą mogli skorzystać obecni i nowi klienci satelitarni. Warunkiem jest posiadanie w ramach oferty kanałów z rodziny CANAL+. Cena za dostęp do aplikacji Viaplay wyniesie wtedy 0 zł przez pierwszy miesiąc i 19 zł w kolejnych miesiącach.

Nowy dekoder 4K DualBOX+

13 września do oferty CANAL+ wprowadzono również nowy dekoder 4K DualBOX+, który zastąpi nieprodukowany już dekoder 4K UltraBOX+.

Dekoder 4K DualBOX+ będzie wykorzystywał najnowsze oprogramowanie CANAL+, z którego od niedawna korzystają posiadacze poprzedniej wersji dekodera 4K. Nowe oprogramowanie rozszerza możliwości urządzenia i wprowadza nowe funkcje, w tym m.in. pozwala na dostęp do seriali i filmów w kolekcjach VOD po podłączeniu dekodera do internetu, nawet jeśli dekoder nie jest podłączony do anteny satelitarnej.

Na dekoderze preinstalowana jest aplikacja Netflix, a niebawem udostępniona zostanie również aplikacja Player. Dostęp do tych usług można kupić w ofertach łączonych z pakietem CANAL+.

Nowy dekoder będzie oferowany we wszystkich pakietach telewizyjnych od 5 zł/mies. Dekoder 4K DualBOX+ będzie również oferowany z opcjonalnym dyskiem twardym o pojemności 500GB. Producentem dekodera jest firma ADB.

Przyroda w 4K dzięki kanałowi Love Nature

Obecnie klienci CANAL+ mogą zobaczyć w 4K oryginalne produkcje własne CANAL+, polskie i międzynarodowe filmy i seriale, sport – w tym mecze PKO BP Ekstraklasy i La Liga Santander oraz dokumenty, bajki czy widowiska muzyczne. Treści 4K są dostępne w kolekcjach VOD oraz na kanałach CANAL+ 4K Ultra HD, Eleven Sports 1 4K, NASA TV UHD oraz Museum 4K.

Od 13 września do oferty treści 4K dołączy nowy kanał przyrodniczy LOVE NATURE 4K.

Kanał LOVE NATURE 4K będzie dostępny bez dodatkowych opłat na pozycji 149 dla wszystkich nowych i obecnych abonentów korzystających z dekoderów 4K i pakietu telewizyjnego Extra+ oraz wyższych. Dodatkowo, abonenci otrzymają wkrótce dostęp do kolekcji programów Love Nature 4K na życzenie, dostępnej na dekoderach 4K.

Wskazane powyżej ceny uwzględniają rabaty: 5 zł/mies. za zgody marketingowe i 5 zł/mies. za e-rachunek i terminową płatność. 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: