Smartfony do 50% taniej

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Smartfony z abonamentem tańsze o połowę

Każdy, kto przeniesie swój numer do Play i wybierze abonament Play M, L lub Homebox może kupić telefon nawet 50% taniej.

Fioletowy operator szczególnie poleca smartfon realme 11 Pro 5G. Dzięki promocji zamiast 1799 zł zapłacimy za niego 899 zł. Jest to cena dostępna przy zakupie z ofertą M, L lub Homebox. 

Kupując go do 4 lipca oraz rejestrując swój zakup do 19 lipca, można otrzymać dodatkowy zwrot na konto od realme w wysokości 200 zł. Co więcej, urządzenie objęte jest programem darmowej wymiany ekranu w przypadku jego uszkodzenia.

Drugim z polecanych modeli jest Samsung Galaxy S22 5G. W ramach tej akcji dostaniemy go za 1999 zł zamiast 3999 zł.

Całkowita kwota za wybrany smartfon jest rozkładana na raty 0%. Kwota raty jest co miesiąc dopisywana do rachunku za abonament, dzięki czemu wszystkie opłaty znajdują się na jednej fakturze, którą można opłacić na przykład przez aplikację Play24.

Abonamenty Play M, L oraz Homebox oferują nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y. Zawierają też internet bez limitu GB (do 300 GB z pełną prędkością). Dodatkowo w Homebox operator wydaje ekstra kartę z internetem bezprzewodowym bez limitu GB (300 GB z pełną prędkością).

Play

Z promocji można skorzystać tutaj.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: